Студенти за обміном в Нідерландах! — Університет «КРОК»

Студенти за обміном в Нідерландах!

01 лютого 2023 Новини та події

23 січня 2023 року розпочався семестр за програмою обміну Erasmus+ KA107 здобувачів Університету «КРОК» в Нідерландській бізнес-академії (NLBA). Здобувачі 4 року спеціальності «Менеджмент (англійська мова навчання)» навчатимуться семестр за кордоном, а здобувачі 3 року проходитимуть навчально-виробничу практику в NLBA.

Під час орієнтаційного тижня студенти пройшли тренінги з аналізу особистості, управлінського контролю, комунікаційні тренінги та воркшоп з написання дослідницьких пропозицій.

Групу студентів супроводжували Анна Дробина, начальник, та Марина Євченко керівник проєктів та програм управління міжнародних освітніх програм навчально-наукового інституту міжнародної освіти. Представники ЗВО обговорили реалізацію програми Подвійного диплому, провели моніторинг результатів проєкту Erasmus+ KA107 та опрацювали майбутню аплікацію на проєкт Erasmus+ KA171.

Щиро дякуємо Нідерландській бізнес-академії за продуктивний тиждень! А студентам бажаємо успішного семестру!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти за обміном в Нідерландах!