Зустріч адміністрації Університету зі Студентською радою Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Зустріч адміністрації Університету зі Студентською радою Університету «КРОК»

30 січня 2023 Новини та події

27 січня 2023 року відбулась робоча зустріч адміністрації Університету зі Студентською радою Університету «КРОК».

Попри відключення світла відбулося продуктивне обговорення вектору роботи студентського самоврядування, планів майбутніх проєктів, проблемних питань та пошук їх рішень. Студентська Рада дуже вдячна Андрію Миколайовичу Кучко - ректору Університету та Наталії Василівні Наконечній - проректору з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) за змістовну та плідну розмову, поради, настанови і ефективно проведений час.

Команда Студентської ради Університету вже готує план заходів на друге півріччя, тож очікуйте анонсів!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч адміністрації Університету зі Студентською радою Університету «КРОК»