Консультаційний тренінг «Як писати кваліфіковану роботу» — Університет «КРОК»

Консультаційний тренінг «Як писати кваліфіковану роботу»

30 січня 2023 Новини та події

24 січня 2023 року для здобувачів ІV-курсу спеціальність «Менеджмент» команда кафедри управлінських технологій провела консультаційний тренінг «Як писати кваліфіковану роботу».

Заступник завідувача кафедри, к.е.н., доцент Пазєєва Г.М. детально розкрила вимоги до кваліфікаційної роботи, ознайомила з методичними рекомендаціями, надала покроковий алгоритм написання роботи. На тренінгу також були присутні керівники кваліфікованих робіт, які відповідали на питання здобувачів та поділилися власними рекомендаціями, секретами та лайфхаками успішного написання кваліфікованої роботи.

Команда кафедри управлінських технологій вважає, що такі тренінги дозволять нашим здобувачам якісно написати роботи та ефективно продемонструвати свої наукові дослідження!

КРОКуємо разом!
Освітній фронт важливий!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Консультаційний тренінг «Як писати кваліфіковану роботу»