Завершальна зустріч Групи психологічної взаємодопомоги — Університет «КРОК»

Завершальна зустріч Групи психологічної взаємодопомоги

27 січня 2023 Новини та події

24 січня 2023 року у навчально-практичному психологічному центрі «Крок за КРОКом» Університету «КРОК» в онлайн форматі відбулася завершальна зустріч Групи психологічної взаємодопомоги, 7-й набір.

Ведучий - Владислав Зубченко.

Попри всі негаразди та перебої робота групи була продуктивною та працювала щовівторка з 18:00-21:00, починаючи з 8-го грудня!

На зустрічах групи були різні запити про ресурс, про те, як справлятися з постійною напругою та станом тривожності, про підтримку, яка нам всім так потрібна у цей важкий час.

У групі панувала атмосфера підтримки, розуміння та теплоти, що вже є цілющим ресурсом для кожного з учасників.

Вже анонсовано набір групи 8-го сезону, що розпочне свою роботу 14-го лютого!

Група відкрита для всіх охочих доєднатися. Запрошуємо кожного! Детальніше про новий сезон групи можна ознайомитись за посиланням або за телефоном +38 099 541 62 96 (Марія).
Реєстрація можлива за посиланням.

Будемо раді бачити нових учасників!
Підтримуймо один одного!
Разом – ми світло, що переможе!

Оновлено: П'ятниця, 27 січня 2023 16:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Завершальна зустріч Групи психологічної взаємодопомоги