У Коледжі пройшли організаційні збори для студентів — Університет «КРОК»

У Коледжі пройшли організаційні збори для студентів

27 січня 2023 Новини та події

Протягом двох останніх тижнів січня 2023 року в Коледжі відбулися організаційні збори для здобувачів освіти всіх груп.

Щороку на початку кожного семестру завідувачі відділень разом із кураторами, методистами проводять організаційні збори для студентів Коледжу.

Цьогоріч зустрічі відбулися в змішаному форматі: офлайн та онлайн. З важливою інформацією щодо організації навчального процесу перед студентами виступили Вайнорес І.Г. (завідувач економічного відділення та відділення сфери обслуговування), Кудряшова С.В. (завідувач відділення загальноосвітньої підготовки), Цирин К.Л. (завідувач юридичного відділення та відділення інформаційних технологій). Здобувачі освіти перших курсів отримали всю необхідну інформацію з питань проведення навчальних занять у другому семестрі, закриття академборгів, підготовки до наступної сесії тощо.

Студенти старших курсів дізналися про етапи написання й захисту курсових проєктів, підготовки до ДЕКів та обговорили багато інших нагальних питань. Змішаний формат зборів забезпечив максимальне донесення до студентів необхідної інформації.

Оновлено: П'ятниця, 27 січня 2023 15:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » У Коледжі пройшли організаційні збори для студентів