Захист дипломних робіт здобувачів кафедри управлінських технологій — Університет «КРОК»

Захист дипломних робіт здобувачів кафедри управлінських технологій

27 січня 2023 Новини та події

21 січня 2023 року, відбувся захист дипломних робіт здобувачів кафедри управлінських технологій Університету «КРОК» освітньої програми «Управління логістичною діяльністю» магістерського рівня підготовки.

Під час захисту здобувачі продемонстрували свою здатність до аналізу проблемних ситуацій у сфері логістичної діяльності сучасних компаній, до вміння надавати всебічну оцінку стану та основним тенденціям реформування вітчизняної логістичної системи в умовах гібридної війни агресивної путінської росії проти України, спроможність до розробки проектів удосконалення їх логістичних систем та прогнозу наслідків прийнятих управлінських рішень.

Щиро вітаємо наших студентів із завершенням навчання та присвоєнням кваліфікації: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність «Менеджмент», ОП «Управління логістичною діяльністю»! Бажаємо успіху, процвітання, підкорення нових вершин!

КРОКуємо до ПЕРЕМОГИ разом!

Оновлено: П'ятниця, 27 січня 2023 14:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Захист дипломних робіт здобувачів кафедри управлінських технологій