ІНІЦІАТИВА СТАРТАП-ІНКУБАТОРІВ YEP — Університет «КРОК»

ІНІЦІАТИВА СТАРТАП-ІНКУБАТОРІВ YEP

25 січня 2023 Новини та події

Починаючи від 2020 року Навчально-науковий інститут інформаційних та комунікаційних технологій Університету «КРОК» долучився до ініціативи «Підприємницький університет», стартап-інкубатор YEP спільно з МОН, Мінцифрою, Дія.Бізнес, Українським фондом стартапів, Genesis за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», де вже не перший рік студенти нашого Інституту демонструють високі результати та досягнення в управлінні стартап проєктами.

Так, в рамках ініціативи після завершення вивчення дисципліни «Підприємництво та управління проєктами» здобувачі освітньої програми «Agile-технології розробки програмного забезпечення» були відповідно сертифіковані після завершення вивчення дисципліни.

А саме сертифікатами було нагороджено здобувачів:

1.Лигіну Олександру Михайлівну.
2.Потапенко Едварда Сергійовича.
3.Гурського Дмитра Валерійовича.
4. Аблямітова Ескендера Джульверновича.
5. Поліщука Сергія Олександровича.
6. Малакова Михайла Кириловича.
7. Лях Євгена Вадимовича.
8. Колесника Костянтина Володимировича.
9.Венгерчука Назара Ігоровича.
10. Якимовича Євгена Віталійовича.

Викладачів, які діють в межах ініціативи:
1.Рача Валентина Анатолійовича.
2.Матюшенко Марію Віталіївну.

Крім того, проєкт приватного VPN – серверу вирушає на конкурс в межах ініціативи стартапів, де серед найкращих наша команда в складі Симоновського Євгенія, Олександри Лигіної, Ластівки Тимофія, Квєквєскірі Єлизавети та Дмитра Вергуна позмагається за перше місце, де за нашої впевненості та віри в успіх увійде в стартап інкубацію із подальшим менторством.

Пишаємось здобутками та не зупиняємось на досягнутому!

Оновлено: Середа, 25 січня 2023 15:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ІНІЦІАТИВА СТАРТАП-ІНКУБАТОРІВ YEP