У Коледжі відбулася чергова зустріч учасників програми Education USA Ukraine — Університет «КРОК»

У Коледжі відбулася чергова зустріч учасників програми Education USA Ukraine

26 січня 2023 Новини та події

25 січня 2023 року в Коледжі пройшла зустріч студентів, які беруть участь у програмі Education USA Ukraine - покращення м'яких навичок Teens` Skills-up Club. Тема чергового клубу - «Емоційний інтелект».

Заняття відбувалося під час повітряної тривоги, в укритті. Метою спілкування було сформувати розуміння про емоційний інтелект, визначити його роль у розвитку лідерських якостей та навчитися визначати й розрізняти власні та чужі емоції.

На початку зустрічі студенти виражали свій емоційний стан через малюнки. Розібравши основні поняття теми, учасники висловили думки щодо важливості емоційного інтелекту в розв'язанні багатьох життєвих проблем.

Студенти також розглянули колесо емоцій Роберта Плутчика і теорію множинних інтелектів Говарда Гарднера. Теоретичні знання учасники клубу закріпили на практиці через обговорення різноманітних проблемних ситуацій та заповнення анкети самооцінки емоційної компетентності.

Координує проєкт заступник директора з виховної роботи Коледжу Новак О.М.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » У Коледжі відбулася чергова зустріч учасників програми Education USA Ukraine