Індивідуальні консультації зі студентами — Університет «КРОК»

Індивідуальні консультації зі студентами

23 січня 2023 Новини та події

Сьогодні, як ніколи, важливим стає отримання практичних навичок фахівця з маркетингу.

16 січня 2023 року у здобувачів ІV курсу спеціальності «Маркетинг» така нагода розпочалася. Початок практики в період військової агресії та важких умов, в яких опинилася країна, викликає багато питань і потребує роз’яснень та уточнень.

Індивідуальні консультації керівників зі студентами в режимі online проводяться постійно, а 21 січня 2023 року відбулась групова консультація команди кафедри маркетингу та поведінкової економіки  зі здобувачами ІV курсу всіх форм навчання. На якій було наголошено щодо важливості зібрання факторологічного та аналітичного матеріалу під час проходження виробничої практики, наданий детальний алгоритм щодо написання структурних елементів звіту.

Комунікації налагоджені. Віримо, що наші здобувачі успішно виконають всі завдання виробничої практики та відшліфують свої професійні вміння і навички маркетолога.

КРОКуємо разом!

Оновлено: Понеділок, 23 січня 2023 14:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Індивідуальні консультації зі студентами