Вийшов другий номер «Літфронту», присвячений Дню Соборності — Університет «КРОК»

Вийшов другий номер «Літфронту», присвячений Дню Соборності

23 січня 2023 Новини та події

За ініціативи проєкту «Літературна кав'ярня» у соцмережах Коледжу вийшов другий випуск медіагіду «Літфронт», присвячений Дню Соборності.

22 січня 2023 року українці відзначають важливе Свято - День Соборності. Навіть два свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

За часів радянського режиму День Соборності не відзначався, ба більше - будь-яка згадка про нього знищувалася, цей день вважали «контрреволюційним святом».

На державному рівні День Соборності вперше відзначили 1999 року вже в незалежній Україні.

Головна традиція цього Дня - живий ланцюг, який українці вибудовують, символізуючи об'єднання українських земель і державну єдність.

«Літфронт» також об'єднує студентів, викладачів, усіх небайдужих навколо відомих українців, значимих дат нашої історії, навколо всього, що формує нашу ідентичність і загартовує силу для боротьби з ворогом.

Будьмо в єдності! Перемагаймо разом!

Оновлено: Понеділок, 23 січня 2023 14:31

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вийшов другий номер «Літфронту», присвячений Дню Соборності