Рецепт успішної курсової роботи — Університет «КРОК»

Рецепт успішної курсової роботи

24 січня 2023 Новини та події

20 січня 2023 року в рамках циклу консультаційних зустрічей, організованої командою кафедри управлінських технологій відбулась ІІ-га зустріч зі здобувачами Фахового коледжу ІІІ-го курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

У рамках зустрічі завідувач кафедри, д.е.н., професор Алькема В.Г. проаналізував найбільш типові помилки курсових робіт і надав чіткий алгоритм роботи, як їх не допустити. Голова циклової комісію з менеджменту сервісної діяльності, доцент, к.е.н. Пазєєвою Г.М. наголосила на академічній доброчесності, надала рекомендації як працювати з науковими джерелами, як робити цитування та посилання в курсовій роботі.

Ст.викладач Мала І.Б. наголосила на важливості практичного аспекту курсової роботи. Віримо в успіх наших здобувачів! Така комунікація сприяє написанню своєї першої наукової роботи!

КРОКуємо разом!

Оновлено: Вівторок, 24 січня 2023 15:44