«Незламні» продовжують активно допомагати військовим — Університет «КРОК»

«Незламні» продовжують активно допомагати військовим

24 січня 2023 Новини та події

Лідери й учасники проєкту «Незламні» активно допомагають родичам-військовим студентів.

23 січня 2023 року лідерки проєкту «Незламні» надіслали пакунок батьку студентки нашого Коледжу, котрий нині захищає нашу країну в лавах Збройних сил України. У пакунку, все що нині так важливо отримати нашим воїнам - окопні свічки, виготовлені нашими студентами й працівниками деканату, теплі речі, солодощі.

Це невеликі дрібниці порівняно з тим вагомим внеском, котрий кожного дня роблять наші ЗСУ. Дякуємо всім, хто брав участь у благодійних заходах. Завдяки вашим коштам, волонтерській допомозі ми можемо закуповувати необхідні речі для військових.

В єдності - сила!
Перемагаймо разом!

Оновлено: Вівторок, 24 січня 2023 15:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Незламні» продовжують активно допомагати військовим