Передзахист магістерських дипломних робіт студентів спеціальності «Психологія» — Університет «КРОК»

Передзахист магістерських дипломних робіт студентів спеціальності «Психологія»

18 січня 2023 Новини та події

15 січня 2023 року в навчально-науковому інституті психології Університету «КРОК» відбувся передзахист магістерських дипломних робіт студентів спеціальності «Психологія».

На передзахисті студенти презентували свої напрацювання і отримали рекомендації та побажання щодо вдосконалення роботи.

Подання матеріалу було добре структуроване, логічне, з усіма основними елементами, необхідними для написання дипломної роботи. Тим не менш, члени екзаменаційної комісії висловили свої професійні відгуки та зауваження щодо доопрацювання студентами поданих робіт.

Кафедра психології вітає студентів-магістрів з проходженням ще однієї сходинки до захисту магістерської дипломної роботи і бажає наснаги у доопрацюванні та подальшій роботі!

Віримо у Ваш успіх!

Оновлено: Середа, 18 січня 2023 17:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Передзахист магістерських дипломних робіт студентів спеціальності «Психологія»