Настановча зустріч команди кафедри управлінських технологій — Університет «КРОК»

Настановча зустріч команди кафедри управлінських технологій

17 січня 2023 Новини та події

12 січня 2023 року в онлайн-форматі відбулась настановча зустріч команди кафедри управлінських технологій Університету «КРОК» зі здобувачами IV-го курсу спеціальності «Менеджмент».

Завідувач кафедри д.е.н., професор Віктор Григорович Алькема ознайомив із нормативним і навчально-методичним забезпеченням переддипломної практики, висвітлив основні завдання, які стоять перед здобувачами під час проходження практики.

На зустрічі студенти познайомилися з науковими керівниками виробничої практики та отримали відповіді на актуальні питання щодо організації практики. І вже 16 січня, всі здобувачі прибули на місце практики. Команда кафедри управлінських технологій бажає всім здобувачам успішного проходження переддипломної практики, підвищити свій рівень професійних вмінь та навичок і зібрати фактологічний і аналітичний матеріал для написання атестаційної-випускової роботи.

Пам'ятаємо, кожен фронт важливий!
Сильна Україна потребує нову генерацію управлінців!
КРОКуємо разом до ПЕРЕМОГИ!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Настановча зустріч команди кафедри управлінських технологій