Серія організаційних зустрічей зі здобувачами ОП «Маркетинг» — Університет «КРОК»

Серія організаційних зустрічей зі здобувачами ОП «Маркетинг»

23 грудня 2022 Новини та події

14-15 грудня 2022 року команда кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК» провела серію організаційних зустрічей зі здобувачами бакалаврату І-ІV курсів різних форм навчання ОП «Маркетинг».

На зустрічах піднімалися питання щодо перших підсумків навчального семестру, організації освітньої та наукової роботи.

Завідувачка кафедри професор, д.е.н. Петрова Ірина Леонідівна відповіла на запитання, котрі турбують студентів, а також надала рекомендації щодо вибору тематики курсових робіт та алгоритму написання наукових робіт, тез і статтей.

Заступник завідувача кафедри, к.е н., доцент Держак Н.О. наголосила на важливості формування індивідуальної траєкторії навчання за допомогою предметів вільного вибору студентів.

Старший викладач Мала І.Б. зазначила перелік додаткових заходів та конкурсів, які сприятимуть формуванню професійних компетенцій. Зустріч відбувалася в теплій атмосфері, що дозволило налагодити комунікацію та почути студентів!
Нам важлива думка студентів! КРОКуємо разом!

Оновлено: П'ятниця, 23 грудня 2022 11:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Серія організаційних зустрічей зі здобувачами ОП «Маркетинг»