«Українські вечорниці» новий проєкт від ЦРК — Університет «КРОК»

«Українські вечорниці» новий проєкт від ЦРК

21 грудня 2022 Новини та події

Шановні студенти Університету «КРОК» та Фахового коледжу, Центр розвитку кар'єри, а саме проєктна група «Характерники» раді представити Вам новий проєкт - «Українські вечорниці».

Багато з Вас чули про Андріїські вечорниці, які відбуваються 13 грудня. Тому, надихнувшись цим святом, було ініційовано розважальний захід.

Команда ЦРК «Характерники» вирішила трішки розрядити студентську громаду та повеселитись.
У Вас буде можливість дізнатись більше про традиції нашої Батьківщини, пограти в цікаві конкурси. Отже, Ви більше дізнаєтесь про українську культуру та весело проведете час.

• Коли? 22 грудня
  • О котрій? о 14:30
  • Де? Кабінет 109-1

Команда переможців обов'язково отримає призи! Отож, чекаємо всіх бажаючих, будемо раді бачити кожного! Якщо бажаєте долучитись, просто напишіть нам у дірект «Хочу прийти на українські вечорниці».

Все буде Україна!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Українські вечорниці» новий проєкт від ЦРК