Гостьова лекція для здобувачів IIIго (освітньо-наукового) рівня освіти доктора філософії спеціальності 051 «Економіка» — Університет «КРОК»

20 грудня 2022 Новини та події

15 грудня 2022 року відбулася надзвичайно актуальна онлайн-лекція на тему «Економіка відбудови енергетичного сектору». Захід відбувся відповідно до вимог освітньо-наукової програми підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти – доктора філософії – спеціальності 051 «Економіка».

Спікером виступив Євгеній Бобров – доктор економічних наук, професор, ДП «НАЕК «Енергоатом».

Проблематика лекції передбачала розгляд актуальних питань сучасного стану вітчизняної енергетики, напрямів її відбудови та розвитку.

Євгеній Анатолійович докладно зупинився на питаннях світових ініціатив подолання кризи, підготовчих заходах до відновлення енергетичного сектору, перспективах повоєнного відновлення.

Дякуємо професору Євгенію Боброву за цікаву презентацію лекційного матеріалу на сучасні виклики сьогодення та поради щодо напрямів розвитку наукового пошуку наших аспірантів!

Кафедра НЕФ

Оновлено: Середа, 21 грудня 2022 15:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Гостьова лекція для здобувачів IIIго (освітньо-наукового) рівня освіти доктора філософії спеціальності 051 «Економіка»