Наша патріотична головна ялиночка Університету вже святково вбрана! — Університет «КРОК»

Наша патріотична головна ялиночка Університету вже святково вбрана!

19 грудня 2022 Новини та події

Студентська Рада Університету прикрасила нашу красуню-ялинку у двох державних кольорах: синьому і жовтому.

Попри те, що святкування не на часі, ми створили теплу атмосферу, щоб студентам і працівникам Університету було затишно  Банти, іграшки, зірочка цьогоріч прикрашають ялинку. Без вогників, бо не на часі, проте, яка ж яскрава!

А як чарівно та патріотично виглядає наш хол Університету. З магічної коробки на ялинку сипляться ялинкові іграшки, а Святий Миколай завітав з подаруночками. На колонах і над входом до головних сходів висять різдвяні віночки і новорічні композиції. Зі стелі звисають різдвяні зірочки, кульки та подаруночки.

Віримо в ЗСУ та продовжуємо свою проєктну діяльність!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Наша патріотична головна ялиночка Університету вже святково вбрана!