VІІІ зустріч форуму КН — Університет «КРОК»

VІІІ зустріч форуму КН

19 грудня 2022 Новини та події

Ось і відбулась чергова зустріч студентського КН-форуму. Її можна назвати стратегічною, позаяк присвятили її знайомству нового завідувача кафедри комп'ютерних наук Мічківського Сергія Миколайовича зі студентським активом.

12 грудня 2022 року, понад дві години у змішаному форматі (офф- та онлайн) проходило обговорення питань подальшого розвитку освітньої програми «Комп'ютерних наук», організації студентського життя, сучасного стану процесу навчання і ще багато чого актуального.

Висока зацікавленість здобувачів була зумовлена змістом інформації, якою поділилися Сергій Миколайович та Валентин Анатолійович Рач, директор ННІІКТ. Неабиякий інтерес та обговорення викликали питання основних стрижневих предметних напрямків освітньої програми, змісту та принципу відбору вибіркових дисциплін, обґрунтуванню базової мови програмування («C#») та шляхів подальшого розширення їх кількості. Студенти зацікавились пропозицією Сергія Миколайовича щодо відкриття клубу читачів сучасної фантастики.

Після офіційного завершення зустрічі ще довго відбувався «форсайт стоячи». Єдина родина КН-спільноти зробила впевнений крок у майбутнє освітньої програми, кафедри комп’ютерних наук та Інституту в цілому. Позитивний настрій, спільні цінності, довіра, бачення успішної спільної взаємодії – найважливіший досягнений результат.

Рухаємось далі, разом, шляхом інноваційного професійного розвитку!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » VІІІ зустріч форуму КН