5000 безкоштовних ноутбуків до Міжнародного дня волонтера! — Університет «КРОК»

5000 безкоштовних ноутбуків до Міжнародного дня волонтера!

16 грудня 2022 Новини та події

СпівДія запустила спільний з USAID Ukraine, Мріємо та діємо та Міністерство молоді та спорту України проєкт «Співдія Ноут», під час якого є можливість отримати один з 5000 сучасних ноутбуків з ліцензійним програмним забезпеченням!

Хто та як може отримати ноутбук(и)?
Заявки можуть надсилати:

• школи, що прагнуть забезпечити дітей, які не мають обладнання для навчання;
  • громадські організації / благодійні фонди / інші освітні та творчі неприбуткові організації та ініціативи;
  • самозайняті особи.

Саме студенти Коледжу допомагали встановлювати ліцензовану операційну систему Windows!

Національний проєкт «СпівДія Ноут» є результатом спільних зусиль міжнародних донорів, бізнесу, українських волонтерів та влади. Проєкт реалізується в межах програми USAID «Мріємо та діємо», що виконується IREX у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та українською волонтерською платформою «СпівДія», а також HP Inc. та Microsoft, які надали ноутбуки та ліцензійне програмне забезпечення.

Оновлено: П'ятниця, 16 грудня 2022 19:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » 5000 безкоштовних ноутбуків до Міжнародного дня волонтера!