Студенти Коледжу в українській ІТ-компанії SoftServe — Університет «КРОК»

Студенти Коледжу в українській ІТ-компанії SoftServe

15 грудня 2022 Новини та події

12 грудня 2022 року студенти Фахового коледжу мали змогу познайомитись з діяльністю української ІТ-компанії. SoftServe — українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

• «Знайомство з SoftServe» — захід, який відбувся наживо в одному з найновіших офісів компанії. Під час зустрічі студенти: Поговорили про формати співпраці Фахового коледжу Університету «КРОК» з ІТ-компанією задля реалізації професійного потенціалу української молоді.
  • Дізналися про мету й досвід SoftServe у створенні програм з елементами дуальної освіти.
  • Побачили, як компанія дбає про комфортні робочі умови для своїх фахівців навіть в реаліях воєнного часу.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших аутсорсингових компаній України. SoftServe має значний досвід у розробці програмного забезпечення — від Cloud, Security і UX Design до Big Analytics та Internet of Things

Головними сферами, для яких компанія розробляє програмні рішення, є охорона здоров'я, роздрібна торгівля, фінансові послуги та програмне забезпечення. SoftServe став ініціатором проведення щорічного конкурсу «Ukrainian IT Award», що визначає найкращих фахівців української ІТ-індустрії.

Щиро дякуємо за цікаву екскурсію та сподіваємося на подальші зустрічі!

Оновлено: Понеділок, 19 грудня 2022 17:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти Коледжу в українській ІТ-компанії SoftServe