Вітаємо з перемогою у тендері кафедру управлінських технологій! — Університет «КРОК»

Вітаємо з перемогою у тендері кафедру управлінських технологій!

29 листопада 2022 Новини та події

24 листопада 2022 року Університет «КРОК» (кафедра управлінських технологій) одержав перемогу в тендері на навчання в магістратурі здобувачів ОП «Якість, стандартизація, сертифікація», яке оголошував «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ, СЕРТИФІКАЦІЇ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ» (ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»).

Особлива подяка неймовірній команді кафедри завдяки якій це стало можливо: першому проректору з науково-педагогічної роботи (навчальна робота), к.е.н., професору Літвін Н.М., завідувачу кафедри управлінських технологій, д.е.н., професору Алькемі В.Г., гаранту ОП «Якість, стандартзація, сертифікація», д.т.н., професору Віткіну Л.М., заступнику завідувача кафедри, к.е.н., доценту Пазєєвій Г.М., ст.викладачу Малій І.Б., менеджеру кафедри Генчевській В.О.

Наша вдячність за допомогу та підтримку керівнику юридичного відділу Сушко А. М. та головному бухгалтеру Єремчук О.В.

КРОКуємо разом!

Оновлено: Середа, 30 листопада 2022 16:06

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з перемогою у тендері кафедру управлінських технологій!