Гостьова лекція магістрів ОП «Маркетинг» — Університет «КРОК»

Гостьова лекція магістрів ОП «Маркетинг»

29 листопада 2022 Новини та події

27 листопада 2022 року відбулась змістовна гостьова лекція магістрів ОП «Маркетинг» з випускницею Університету «КРОК», менеджером Atlantic Group — Ольгою Давиденко.

Ольга поділилася досвідом роботи в холдингу Atlantic Group, продемонструвала приклади робіт з маркетингу проєктів, які здійснював холдинг за останні три роки. Проаналізувала тенденції на ринку маркетингу проєктів у зв'язку з війною.

Магістри І-го і ІІ-го курсів ставили запитання, активно обговорювали практичні кейси, запропонованою Ольгою та модератором зустрічі, д.е.н., професором, завідувачем кафедри маркетингу та поведінкової економіки, Петрової Ірини Леонідівною, ділились власними напрацюваннями в рамках маркетингу проєктів.

Щиро дякуємо Ользі Давиденко за цікаву та корисну зустріч, висловлюємо сподівання на подальшу співпрацю. КРОКуємо разом!

Оновлено: Середа, 30 листопада 2022 15:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Гостьова лекція магістрів ОП «Маркетинг»