Спільна ініціатива «Арт-КЕПІТу» та проєкту «Незламні»: на підтримку ЗСУ — Університет «КРОК»

Спільна ініціатива «Арт-КЕПІТу» та проєкту «Незламні»: на підтримку ЗСУ

28 листопада 2022 Новини та події

23 листопада 2022 року студентство Коледжу долучилось до ініціативи Мистецької студії «Арт-КЕПІТу» та проєкту «Незламні» у створенні мистецьких робіт з Петриківки для реалізації на прийдешньому благодійному ярмарку на підтримку Героїв ЗСУ.

Менторкою заходу була керівниця Арт-КЕПІТу Анастасія Маринчик, координаторка заходу – керівниця проєкту «Незламні» Владислава Поливач. Дякуємо сердечно за неймовірно яскраві роботи нашим талановитим студентам, це: Асланова Дар’я, Баданіна Дар’я, Гавриленко Марат, Ковальчук Юлія, Колеснікова Елеонора, Кроон Анастасії, Лєпіхов Володислав, Лизенко Єлизавета, Маринчик Анастасії, Миронова Анастасія, Нагорняк Альона, Омельчук Верноіка, Підлісна Аліна, Погорєлова Олександра, Погоріла Анастасія, Романчук Олександра, Січова Софія, Шулькевич Кіра.

Незважаючи на перебування в укритті, молодь сміливо й натхненно виконала цю важливу справу. З Україною у серці перемагаємо!

Оновлено: Понеділок, 28 листопада 2022 11:04

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Спільна ініціатива «Арт-КЕПІТу» та проєкту «Незламні»: на підтримку ЗСУ