Спільний курс з німецьким ЗВО — Університет «КРОК»

Спільний курс з німецьким ЗВО

21 жовтня 2022 Новини та події

17 жовтня 2022 року відбувалася перша спільна лекція Університету «КРОК» та Вільного університету Берліна (Німеччина) з дисципліни «Sustainability Management».

Курс викладається паралельно для студентів українського та німецького ЗВО. Здобувачі другого та четвертого року навчання англомовних програм Університету «КРОК» (Менеджмент (англ.мова) та Міжнародні економічні відносини (освітня програма: Міжнародний бізнес) долучилися до заходу. Від Університету «КРОК» дисципліну викладає д.е.н., проф. Володимир Токар, а від Вільного університету Берліну – Олівер Шмідт.

Хочемо також зауважити, що можливість впровадження цієї ініціативи виникла як результат реалізації спільного Erasmus проєкту Вільного університету Берліну та Університету «КРОК» EANET, а з паном Олівером Шмідтом наш ЗВО наразі співпрацює у рамках проєктів Erasmus+ КА2 INTERADIS, MEDIATS та CLIMAN.

Дякуємо німецьким партнерам за можливість нашим студентам отримати
цікавий досвід і сподіваємося на подальшу співпрацю!

Оновлено: П'ятниця, 21 жовтня 2022 19:14

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Спільний курс з німецьким ЗВО