Обговорення оновленої освітньо-наукової програми «Економіка» для здобувачів 3-го рівня вищої освіти — Університет «КРОК»

21 жовтня 2022 Новини та події

20 жовтня 2022 року у змішаному форматі відбулось відкрите засідання кафедри національної економіки та фінансів і кафедри теоретичної та прикладної економіки Університету «КРОК» щодо суспільного обговорення оновленої ОНП 051 Економіка рівня PhD.

На засіданні були присутні:

1. Віктор Грушко, завідувач кафедри національної економіки та фінансів Університету «КРОК», д.е.н., професор, гарант освітньої програми

2. Ірина Радіонова, завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки Університету «КРОК», д.е.н., професор

3. Ігор Румик, професор кафедри національної економіки та фінансів, д.е.н.

4. Володимир Кузьмінський, доцент кафедри національної економіки та фінансів Університету «КРОК», к.е.н.

5. Світлана Плетенецька, доцент кафедри національної економіки та фінансів Університету «КРОК», к.е.н.

6. Ольга Чумаченко, доцент кафедри національної економіки та фінансів Університету «КРОК», к.е.н.

7. Вікторія Близнюк, завідувач Інституту економіки та прогнозування НАНУ України, д.е.н., зовнішній рецензент, стейкхолдер

8. Євгеній Бобров, начальник відділу збору та обробки інформації ДП НАЕК «Енергоатом», д.е.н., стейкхолдер

9. Олена Вовченко, науковий співробітник ДУ Інституту досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України, випускник аспірантури Університету «КРОК», к.е.н., стейкхолдер

10. Микола Федунов, здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти 051 Економіка Університету «КРОК».

На засіданні була обговорена оновлена освітньо-наукова програма 051 Економіка підготовки здобувачів третього рівня вищої освіти. Свої пропозиції та рекомендації висловили всі учасники засідання. Було відзначено актуальність та своєчасність ОНП, відповідність сучасним вимогам щодо практичної спрямованістю освітньої складової та узгодженості наукової частини з потребами стейкхолдерів.

У цілому освітньо-наукова програма 051 Економіка отримала схвальні відгуки та рекомендації до практичної реалізації.

Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам засідання.

Сподіваємося на подальшу плідну та конструктивну співпрацю!

Оновлено: П'ятниця, 21 жовтня 2022 17:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Обговорення оновленої освітньо-наукової програми «Економіка» для здобувачів 3-го рівня вищої освіти