Консультативна зустріч з магістрами-маркетологами — Університет «КРОК»

Консультативна зустріч з магістрами-маркетологами

20 жовтня 2022 Новини та події

17 жовтня 2022 року відбулась консультативна зустріч завідувача кафедри маркетингу та поведінкової економіки, Петрової Ірини Леонідівни, з магістрами 2-го курсу, спеціальність «Маркетинг» щодо написання дипломної роботи.

Під час зустрічі Ірина Леонідівна ознайомила здобувачів з графіком підготовки та захистом дипломних робіт; висвітлила нормативні вимоги щодо написання дипломної роботи; охарактеризувала зміст основних структурних елементів; надала вичерпні відповіді на всі запитання здобувачів.

Під час зустрічі також виступила тьютор магістрів дистанційної форми навчання, Мала Ірина Борисівна, яка акцентувала увагу на процедурних питаннях і механізмові допуску до захисту дипломної роботи. Усі здобувачі отримали навчально-методичне забезпечення, щодо виконання та захисту дипломної роботи.

Команда кафедри маркетингу та поведінкової економіки бажає всім здобувачам цікавого дослідження, написання результативної наукової роботи та успішного захисту дипломної роботи.

Пам'ятаємо, освітній фронт — важливий!
КРОКуємо разом!

Оновлено: Четвер, 20 жовтня 2022 14:20

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Консультативна зустріч з магістрами-маркетологами