Про проєкти Еразмус+ — Університет «КРОК»

Про проєкти Еразмус+

19 жовтня 2022 Новини та події

14 жовтня 2022 року Галина Богаченко, директор центру міжнародних проєктів навчально-наукового інституту міжнародної освіти Університету «КРОК», у рамках Erasmus days презентувала проєкти Еразмус+ у Вільному університеті Берліну в м. Берлін (Німеччина).

Партнери та слухачі отримали інформацію про проєкти Еразмус+ з розбудови потенціалу вищої освіти такі як: INTERADIS, MEDIATS, CLIMAN та СOOPERA, що реалізуються та координуються Університетом «КРОК». Tакож дізналися про можливості співпраці, основні цілі та завдання проєктів, отримані та ще очікувані результати.

У заході взяли участь представники партнерських університетів, які мали змогу ознайомитись із організацією майбутньої співпраці та поставити запитання, що їх хвилюють.

Оновлено: Середа, 19 жовтня 2022 15:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Про проєкти Еразмус+