Тижневий воркшоп у Польщі — Університет «КРОК»

Тижневий воркшоп у Польщі

18 жовтня 2022 Новини та події

10-14 жовтня 2022 року 10 студентів Університету «КРОК» взяли участь у тижневому воркшопі у рамках проєкту «Social responsibility of young entrepreneurs and sustainable development», що проходив в Університеті WSB, м. Домброва Гурніча, Польща, за підтримки Польсько-української ради обміну молоддю.

Різноманітні майстер-класи та лекції від провідних фахівців також поєднувалися з практичним досвідом, оскільки студенти відвідали Центр місцевих ініціатив, Асоціацію «Відкриті серця» та Асоціацію LiberTea. Здобувачам також вдалося завітати до міської ради м. Домброва Гурніча, де вони дізналися, як державні службовці Польщі працюють над соціальною відповідальністю молодих підприємців та сталим розвитком міста.

В останній день команди українських та польських студентів презентували свої проєктні ідеї сталого розвитку.

Дякуємо Університету WSB за можливість взяти участь у проєкті, а студентам за активну участь у ньому!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Тижневий воркшоп у Польщі