Welcome Day 2022 для першокурсників-іноземців — Університет «КРОК»

Welcome Day 2022 для першокурсників-іноземців

18 жовтня 2022 Новини та події

17 жовтня 2022 року відбувся Welcome Day 2022 для першокурсників-іноземців, здобувачів англомовних програм Університету. Захід було організовано Навчально-науковим інститутом міжнародної освіти онлайн в Microsoft Teams.

Першокурсники мали змогу ознайомитися з історією Університету «КРОК», з платформами дистанційного навчання, що використовуються ЗВО для проведення онлайн-занять, можливостями, які пропонує ЗВО, віртуально «пройтися» коридорами Університету, а також отримали інформацію з академічних та міграційних питань.

Oганізатори заходу також представили першокурсникам систему Buddy-менторів, яка впроваджується в Університеті «КРОК» в рамках проєкту INTERADIS, та розповіли, як сконтактувати зі студентом-Buddy, який готовий допомогти здобувачам адаптуватися у нових умовах.

Вітаємо наших першокурсників у КРОКівській родині!
Бажаємо наснаги, особистісного та професійного розвитку в нашій Alma Mater!

Оновлено: Вівторок, 18 жовтня 2022 18:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Welcome Day 2022 для першокурсників-іноземців