Всесвітній день туризму: вітаємо кафедру туризму! — Університет «КРОК»

Всесвітній день туризму: вітаємо кафедру туризму!

27 вересня 2022 Новини та події

27 вересня 2022 року в усьому світі відзначають День туризму, а в Університеті «КРОК» це подвійне свято, яке цього року ще й ювілейне, адже виповнюється 10 років кафедрі туризму!

Кафедра туризму Університету «КРОК» вже 10 років поспіль готує висококваліфікованих фахівців у сфері туризму та сприяє стажуванню студентів за кордоном, організовує круглі столи, конференції, тренінги та фестивалі на найвищому рівні.

Щиро вітаємо завідувача кафедри туризму, професорсько-викладацький склад, а також студентів з такою знаменною подією!

Бажаємо отримувати насолоду від улюбленої справи, втілювати мрії та досягати нових вершин!

Оновлено: Вівторок, 27 вересня 2022 09:09

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Всесвітній день туризму: вітаємо кафедру туризму!