Зустріч зі студентами англомовних програм Університету — Університет «КРОК»

Зустріч зі студентами англомовних програм Університету

26 вересня 2022 Новини та події

26 вересня 2022 року відбулася традиційна щосеместрова онлайн зустріч адміністрації зі студентами англомовних програм Університету «КРОК».

На заході були присутні:

• Андрій Лотарєв, директор навчально-наукового інституту міжнародної освіти,
  • Ірина Колесник, завідувач кафедри міжнародного бізнесу,
  • Анна Дробина, начальник управління міжнародних освітніх програм ННІМО,
  • Марина Євченко, керівник проєктів та програм, координатор англомовних програм Інституту.

У заході взяли участь здобувачі 2-4 курсів спеціальностей «Менеджмент» (англійська мова навчання) та «Міжнародний бізнес», а також, магістри 2-го року навчання спеціальності «Міжнародні економічні відносини», освітня програма «Експортноорієнтований менеджмент».

Під час зустрічі здобувачі отримали інформацію про організацію освітнього процесу в 2022-2023 н.р., а також мали змогу поставити адміністрації запитання, що їх хвилюють.

Щиро вдячні студентам за активну участь у заході!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч зі студентами англомовних програм Університету