#ПроКРОК: враження від навчання студентки 2 курсу спеціальності «Туризм» — Університет «КРОК»

#ПроКРОК: враження від навчання студентки 2 курсу спеціальності «Туризм»

12 серпня 2022 Новини та події

Тишковець Анастасія – студентка 2 курсу спеціальності «Туризм», група ТУР-21. Я вступила до Університету «КРОК» за порадою знайомого і не помилилася.

Перед вступом пройшла очну співбесіду з моїм завідувачем кафедри – Мелько Людмилою Федорівною. Співбесіда мала найвагоміший вклад у те, що я обрала саме цей вуз. Навчання очно є дуже приємим, завдяки викладачам, які горять своєю справою, і моїм веселим одногрупникам. Дистанційне навчання теж є комфортним, всі технічні деталі гарно пропрацьовані навчальним закладом. На фото – зустріч студентів спеціальності «Туризм» із туроператором «Феєрія».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #ПроКРОК: враження від навчання студентки 2 курсу спеціальності «Туризм»