Відгук випускниці спеціальності «Туризм» — Університет «КРОК»

Відгук випускниці спеціальності «Туризм»

12 серпня 2022 Новини та події

Для кожного вступника важливо знайти свій Університет та спеціальність, яку він обожнює, щоб насолоджуватися процесом навчання. Мені надзвичайно повезло, адже я знайшла «КРОК».

«Мистецтво навчання є мистецтво пробуджувати в юних душах допитливість і потім задовольняти її». Саме ця цитата прекрасно описує Кафедру туризму, яка кожному з нас дала промінь натхнення у туристичному світі.

Всі 4 роки навчання проходили надзвичайно цікаво завдяки практико-орієнтованій програмі. Можливість познайомитися з видатними людьми, представниками та власниками туристичних підприємств в Україні та поза її межами. Відвідування нашої прекрасної Спадщини та просвітницькі заходи.

Завдяки навчанню кожний із нас знайшов щось своє. Хтось друзів чи кохання, хтось нові мрії та цілі, і я вважаю, що це прекрасно. У кожного з нас є свій власний вибір, і «КРОК» завжди допоможе у цьому.

Я безмежно вдячна всім викладачам за маленький вклад у мене та змогу підтримувати навіть у важкі часи!!!

Харабарук Надія – випускниця
спеціальності «Туризм», група ТУР-18

Оновлено: Понеділок, 15 серпня 2022 17:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відгук випускниці спеціальності «Туризм»