Відгук щодо дисципліни «Управління проєктами» — Університет «КРОК»

Відгук щодо дисципліни «Управління проєктами»

10 серпня 2022 Новини та події

Під час навчання у Фаховому коледжі Університету «КРОК» на 4-му курсі (1 семестр) в мене була дисципліна «Управління проєктами».

Це одна з дисциплін, які мені найбільше сподобались. Я вперше побачила, щоб в дисциплінах були додаткові тести на особисті якості, за які б давали бали. Також мені сподобались практики на яких я могла відчути себе керівником проєкту. Нам давали можливість працювати самостійно, але найкраще всього було робити це в команді, коли разом з тобою є люди, які допоможуть з проблемними частинами. Я особисто працювала в команді і це було набагато веселіше ніж виконання всього самостійно. З теорією в мене зазвичай є проблеми, але завдяки системі накопичування балів, я змогла отримати бажану оцінку.

Квєквєскірі Єлизавета
випускниця Коледжу

Оновлено: Четвер, 11 серпня 2022 15:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відгук щодо дисципліни «Управління проєктами»