Просвітницька туристична експозиція «Спадщина ЮНЕСКО як скарб людства» — Університет «КРОК»

Просвітницька туристична експозиція «Спадщина ЮНЕСКО як скарб людства»

20 липня 2022 Новини та події

Спадщина ЮНЕСКО – це душа народів світу, кращі здобутки світової цивілізації, які необхідно зберігати і популяризувати, особливо серед молодого покоління. Саме це і є головною метою просвітницької туристичною експозиції, яка була відкрита з нагоди 30-річчя Університету «КРОК».

Збереження спадщини ЮНЕСКО є надзвичайно гострим у теперішній час, коли наша країна перебуває в небезпеці!!!

Онлайн-відкриття туристичної експозиції відбулося 7 червня 2022 р. в Університеті «КРОК» на ІV науково-практичному Круглому столі «Практико-орієнтована підготовка фахівців з туризму як запорука відповідального бізнесу. Туризм: виклики й реалії в умовах війни». Студенти спеціальності «Туризм» Матко Юлія, Нагайнікова Катерина, Орел Яна, Рогова Анастасія, Таран Вірсавія провели перші онлайн-екскурсії! Вітаємо наших екскурсоводів!!!

Експозиція складається із чотирьох головних стендів. На першому – представлена загальна інформація про спадщину. На окремих стендах розкрито сутність і представлені туристичні об’єкти найбільш популярних – Всесвітньої культурної і природної спадщини, нематеріальної культурної спадщини, і звичайно – Спадщини ЮНЕСКО України. Поринути в унікальний світ шедеврів можна за допомогою QR-кодів.

Окремими світлинами надано інформацію про роль Університету «КРОК» та кафедри туризму у популяризації спадщини ЮНЕСКО, про роботу зі студентами.

Від ідеї до результату пройшло цілих п’ять років. Над цим працювала дружня команда кафедри туризму, кроківської спільноти, наших партнерів!

Величезну роль у популяризації спадщини ЮНЕСКО серед учнівської та студентської молоді відіграє Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник (НКПІКЗ), з яким Університет «КРОК» тісно співпрацює з 2014 р.

Щиро дякуємо нашим улюбленим партнерам за допомогу у створенні експозиції, за багаторічну творчу співпрацю, натхнення, любов до своєї справи, особливо – команді відділу міжнародного співробітництва НКПІКЗ на чолі з Єгоровою Катериною, яка є і членкинею Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Дякуємо за унікальні надані світлини!

Висловлюємо щиру подяку усій команді за створення просвітницької туристичної експозиції!!!

Над проєктом працювали:

• Людмила Мелько (автор ідеї) підготувала змістову частину експозиції;
  • Наталія Титаренко розробила унікальний дизайн;
  • Наталія Наконечна, Людмила Сумбаєва, Людмила Іщенко – учасники відеоанонсу експозиції;
  • Павло Марченко, Наталія Титаренко зробили відеозйомку;
  • Тетяна Далявська, Валентин Янчарук створили відеоряд!!!

Щиро дякуємо усім учасникам унікального просвітницького проєкту!!!

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати нашу туристичну просвітницьку експозицію «Спадщина ЮНЕСКО як скарб людства»!!!

Посилання на відеофрагмент:

Оновлено: Вівторок, 26 липня 2022 15:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Просвітницька туристична експозиція «Спадщина ЮНЕСКО як скарб людства»