Інтеграція та адаптація іноземних студентів — Університет «КРОК»

Інтеграція та адаптація іноземних студентів

06 липня 2022 Новини та події

1 липня 2022 року відбулась онлайн-зустріч консорціуму проєкту ЄС Erasmus+ INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів» за участю університетів ЄС та України.

Команду Університету «КРОК» представили:

• Андрій Лотарєв, директор навчально-наукового-інституту міжнародної освіти,
  • Галина Богаченко, директор центру міжнародних проєктів.

Метою зустрічі були обговорення поточного стану реалізації проєкту, підготовка до звітування і звичайно ж можливість побачити одне одного та поспілкуватись. Представники іноземних ЗВО вкотре висловили слова підтримки та надії про швидке настання миру. Загальний огляд щодо іноземних студентів був представлений Українським державним центром міжнародної освіти, а українські партнери презентували ситуацію в своїх університетах та обговорили можливості продовження реалізації проекту. Було прийнято рішення дещо змінити цілі та зміст проєкту INTERADIS та оновити план діяльності. З цією метою найближчим часом консорціум проведе ще декілька онлайн-зустрічей.

Оновлено: Середа, 06 липня 2022 15:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Інтеграція та адаптація іноземних студентів