Підсумкове засідання голів циклових комісій Коледжу — Університет «КРОК»

Підсумкове засідання голів циклових комісій Коледжу

06 липня 2022 Новини та події
Наприкінці червня у Коледжі відбулося підсумкове засідання голів циклових комісій у цьому навчальному році.
На порядку денному засідання були наступні питання: підсумки роботи 2021-2022 навчального року; готовність навчального планування; стан навчально-методичного забезпечення дисциплін; графік проходження акредитацій; річна звітність та планування роботи на наступний рік; внесення пропозицій до плану роботи Коледжу; підготовка каталогу іміджевих відео з дисциплін циклових комісій; церемонії випусків та участь викладачів циклових комісій.
Щиро дякуємо всім колегам за міцність та солідарність, за високий професіоналізм й звитягу. Щиро бажаємо успіхів!
До зустрічі у наступному навчальному році.
Перемагаємо!
Оновлено: Четвер, 07 липня 2022 12:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Підсумкове засідання голів циклових комісій Коледжу