V зустріч форму КН — Університет «КРОК»

V зустріч форму КН

04 липня 2022 Новини та події

23 червня 2022 року нарешті довгоочікувана зустріч форуму КН здійснилась! Команда активу форму в тому ж складі із таким же натхненням відновила роботу після перерви, викликаної війною.

Так, під час зустрічі було висунуто на обговорення наступні питання:

1. Підведення підсумків діяльності КН спільноти під час 2021-2022 навчального року.
  2. Питання вступної кампанії та пропозиції КН спільноти щодо роботи з потенційними абітурієнтами.
  3. Необхідність створення соціальних мереж ННІІКТ.
  4. Введення нових вибіркових дисциплін та думка активу КН форуму щодо їх затребуваності.

За час активної дискусії, яка відбулась в дружній та, як завжди, теплій атмосфері щодо вирішення окремих питань спільного рішення не було встановлено. Тому було прийнято рішення провести активом форуму опитування здобувачів Інституту та зустрітись знову в тому ж складі і висунути спільне рішення.

Оновлено: Вівторок, 05 липня 2022 16:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » V зустріч форму КН