20-ти річчя кафедри маркетингу та поведінкової економіки — Університет «КРОК»

20-ти річчя кафедри маркетингу та поведінкової економіки

05 липня 2022 Новини та події

Кафедра Маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК» яскраво і змістовно відсвяткувала своє 20- ти річчя провівши тріаду Showroom «Історія успіху, майбутні перемоги».Кожен день був присвячений певному тренду.

Так, І-й день був присвячений партнерськими маркетингу, ІІ-й день – інтерактивним інструментам маркетингу, ІІІ-й день – креативу в маркетингу.

Приємно що на святкування з особливими теплими привітаннями завітали багато гостей, друзів, партнерів кафедри , серед них: проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Університет «КРОК», к.псих.н., доцент Наконечна Наталія Василівна; директор студентського офісу Слепенко Людмила Василівна; завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки д.е.н., професор Радіонова Ірина Федорівна; завідувача кафедри туризму к.пед.н., доцент Мелько Людмила Федорівна; керівника проектів та програм у сфері матеріального (нематеріального) виробництва, помічник проректора з маркетингу Панченко Тетяна Григорівна; директор Центру розвитку кар’єри Карлов Олександр Федорович та багатьох випускників і студентів.

Особиста вдячність команді спікерів: д.е.н., професору, завідувачу кафедри маркетингу та поведінкової економіки університету КРОК Петровій Ірині Леонідівні; ст.викладачу кафедри Азояна Артема Акоповича, к.е.н., доценту Бєловій Олені Ігорівні; к.к.е., доценту Дьячук Ірині Віталіївні; к.е.н., доценту Наумовій Олені Олександрівні; заступнику завідувача кафедри, к.пед.наук, доценту Хорошенюку Андрію Павловичу; ст.викладачу Малій Ірині Борисівні; випускнику бакалавру-2022 маркетологу компанії Lactalis (Canada) Опалинському Ярославу за цікаві доповіді, насичену програму тренінгів, майстер-класів, дискусій та диспутів. Учасники надихнулися атмосферою, отримали нові знання та навички!

Кафедра маркетингу та поведінкової економіки КРОК відсвяткувавши своє 20- ти річчя, відкриває нову сторінку і запрошує всіх написати власну історію успіху разом з нами!

Оновлено: Вівторок, 05 липня 2022 17:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » 20-ти річчя кафедри маркетингу та поведінкової економіки