IV форум НЕідеальних батьків — Університет «КРОК»

IV форум НЕідеальних батьків

27 травня 2022 Новини та події

21 травня 2022 року відбувся IV форум НЕідеальних батьків, співорганізатором якого виступив Навчально-науковий інститут психології Університету «КРОК», спільно з Батьківським клубом Київського ліцею бізнесу та Простором сучасних батьків підлітків «M.O.S.T.».

На Форумі з майстер-класом на тему: «Виклики для батьків підлітків у ситуації переселення» виступила директор ННІ психології Університету «КРОК», кандидат психологічних наук, професор кафедри психології Ірина Валентинівна Сингаївська. Під час Форуму були висвітлені актуальні психологічні питання сьогодення:

• Як батькам залишитись цілісними в цих складних умовах війни?
  • На що потрібно звернути увагу в спілкуванні з рідними?
  • Чому важливо до себе підходити комплексно?
  • Як визначити рецепт і приготувати власний смузі стресостійкості!
  • Як і в чому батькам шукати точки опори, спілкуватися та підтримувати себе і своїх дітей, коли навколо стільки невизначеності?
  • Як допомогти собі і дітям адаптуватися в новому середовищі?
  • Як не боятись змінювати своє життя і яка користь від цього дітям?
  • Які виклики постають у ситуації вимушеного переселення перед батьками підлітків та перед самими підлітками.
  • Прийоми самодопомоги батьків, що переселились з підлітками в інший регіон України чи в іншу країну.
  • Спільно визначили способи підтримки й допомоги підліткам з боку батьків і вчителів.

Щиро дякуємо усім учасникам за долучення! Все буде Україна!

Оновлено: П'ятниця, 27 травня 2022 13:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » IV форум НЕідеальних батьків