Корпоративні нагороди «ЛЕГЕНДА КРОКу» та «КРАЩИЙ ПРОЄКТ» 2022 — Університет «КРОК»

Корпоративні нагороди «ЛЕГЕНДА КРОКу» та «КРАЩИЙ ПРОЄКТ» 2022

19 травня 2022 Новини та події

Під час святкування 20-річчя кафедри управління проєктами (вересень 2021 року) була започаткована корпоративна Нагорода в історії Університету «КРОК» «Легенда КРОКу», яка вручається за видатні досягнення у царині удосконалення потенціалу Університету, зміцнення корпоративних цінностей та употужнення бренду Університету неординарними засобами, оригінальними ідеями та їх втіленням.

Нагорода «Легенда КРОКу» вручається за видатні досягнення у царині удосконалення потенціалу Університету, зміцнення корпоративних цінностей та употужнення бренду Університету неординарними засобами, оригінальними ідеями та їх втіленням.

Першими Легендами КРОКу стали (2021):

• Наталія Наконечна,
  • Світлана Піддубна,
  • Василь Шпильовий,
  • Віктор Морозов,
  • Олена Данченко,
  • Олена Шарова,
  • Валентин Рач,
  • Ілля Польшаков,
  • Олександра Романцова,
  • Ірина Тулякова.

«ЛЕГЕНДА КРОКу» (2022 року):

• Алькема В.Г.
  • Титаренко Н.В.
  • Ткач Д.І.
  • Француз А.Й.

Відзнака «Кращий проєкт» започаткована у 2014 році і вручається до Дня народження Університету працівникам за активну проєктну діяльність та створення позитивного іміджу Університету. За цей час реалізовано понад 128 проєктів!

«КРАЩИЙ ПРОЄКТ» – 2022

• Просвітницька туристична експозиція  «Спадщина ЮНЕСКО як скарб людства» з нагоди 30-річчя Університету «КРОК» – Мелько Людмила Федорівна, Титаренко Наталія Вікторівна
  • Створення атмосфери доброти та чуйності на кафедрі в час незгоди – Перепелиця Галина Миколаївна
  • Project with Creatio Пилипенко – Анна Іванівна
  • Круглий стіл «Маркетинговий мікс у дії - ІІ» – Петрова Ірина Леонідівна
  • Financial Awareness – ФІнансовий науковий гурток Румик Ігор Іванович
  • «Студентська КН-спільнота» – Рач Валентин Анатолійович, Десятнюк Інна Сергіївна, Симоновський Євгеній Віталійович
  • «CS – ars aliter vivendi» (лат.) (КН – мистецтво жити наново) – Тимчук Олег Сергійович, Медведєва Олена Михайлівна, Матюшенко Марія Віталіївна.
Оновлено: Четвер, 26 травня 2022 12:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Корпоративні нагороди «ЛЕГЕНДА КРОКу» та «КРАЩИЙ ПРОЄКТ» 2022