«КРОК» – це історії успіху людей — Університет «КРОК»

«КРОК» – це історії успіху людей

19 травня 2022 Новини та події

15 травня 2022 року Університету «КРОК» виповнилося 30 років! З цієї нагоди усі співробітники та науково-педагогічний склад Університету зібрались онлайн, щоб разом відсвяткувати 30-ту річницю з дня заснування Університету.

Попри цей непростий час та історичні виклики усі учасників онлайн-заходу чекало чимало приємностей, а головне це родинна атмосфера, котра відчувалась навіть через екрани гаджетів. Адже, на якій відстані ми б не знаходились та всеодно #КРОКуємо30років разом!

Відомо, що «КРОК» – це історії успіху людей: студентів, викладачів, всіх працівників. З нагоди урочистої події засновники Університету вручили знак «Шани» та ювілейний знак «Шани», якими нагороджують за визначний особистий внесок у розвиток Університету, багаторічну активну наукову і навчальну діяльність, вагомий особистий внесок у зміцнення фінансового положення та розвиток інфраструктури навчального закладу, впровадження інноваційних методів та технологій організації освітньої та дослідницької діяльності, що призвели до суттєвого покращення репутації Університету:

ЗНАК «ШАНИ» отримали:

• Беренок Надія Миколаївна (посмертно)
  • Єремчук Оксана Валеріївна
  • Шабович Руслан Анатолійович
  • Кратко Олександр Геннадійович
  • Хорошенюк Андрій Павлович
  • Пазєєва Ганна Михайлівна

ЮВІЛЕЙНИЙ ЗНАК «ШАНИ» отримали:

• Гаряга Олег Олександрович
  • Ярова Євгенія Валентинівна
  • Азоян Артем Акопович
  • Демидов Іван Платонович
  • Корнієнко Ольга Олександрівна
  • Кучко Андрій Миколайович
  • Лещенко Павла Сергійовича
  • Миколайчук Тетяна Петрівна
  • Мігус Ірина Петрівна
  • Петрова Ірина Леонідівна
  • Сабліна Людмила Володимирівна
  • Скуратівська Марина Олегівна
  • Тимчук Олег Сергійович
  • Хворостяна Інна Сергіївна
  • Чумаченко Ольга Григорівна

Крім того, за особисті заслуги перед Університетом Відзнаку Університету «КРОК» отримали: Бреславець Юлія Петрівна, Генчевська Вікторія Олегівна, Горбачук Олександр Іванович, Далявська Тетяна Петрівна, Демиденко Галина Іванівна, Дзюбко Віктор Васильович, Доляновська Інна Миколаївна, Ігнатова Лідія Борисівна, Корольова Вікторія Вікторівна, Кузьмінський Володимир Зигмонтович, Миргородська Ольга Петрівна, Новак Ольга Михайлівна, Пантєєв Роман Леонідович, Панченко Наталія Іванівна, Пекна Галина Борисівна, Пирлік Наталія Василівна, Плетенецька Світлана Михайлівна, Рокоча Віра Володимирівна, Румик Ігор Іванович, Студзінський Максим Юрійович.

Щиро вітаємо всіх «КРОКівців» з 30-тою річницею!
Дякуємо за те, що ви з нами! Бажаємо миру та традиційно – все буде Україна!

Оновлено: Четвер, 26 травня 2022 12:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОК» – це історії успіху людей