Почесне звання «Заслужений професор Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Почесне звання «Заслужений професор Університету «КРОК»

20 травня 2022 Новини та події

15 травня 2022 року під час урочистої онлайн-зустрічі з нагоди 30-ої річниці Університету було присвоєно почесне звання «Заслужений професор Університету «КРОК».

Це офіційне відзначення та вшанування особистих заслуг професорів, привернення уваги до кращих прикладів академічної кар’єри, мотивація інших науково-педагогічних працівників Університету до плідної праці, утвердження академічних свобод та університетських традицій. Почесне звання «Заслужений професор Університету «КРОК» було присвоєно:

1. Алькемі Віктору Григоровичу, доктору економічних наук, професору, Відміннику освіти України.
  2. Грушку Віктору Івановичу, доктору економічних наук, професору, Відміннику освіти України.
  3. Ткачу Дмитру Івановичу, доктору політичних наук, професору, Надзвичайному і Повноважному Послу України.
  4. Французу Анатолію Йосиповичу, Герою України, доктору юридичних наук, професору, Заслуженому юристу України, Відміннику освіти України.

Щиро вітаємо та пишаємося нашими колегами!

Оновлено: Четвер, 26 травня 2022 12:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Почесне звання «Заслужений професор Університету «КРОК»