Екскурсія до Музею історії кримінально-виконавчої служби Міністерства юстиції України — Університет «КРОК»

21 лютого 2022 Новини та події

18 лютого 2022 року у рамках вивчення дисципліни «Кримінально-виконавче право» студенти 4 курсу юридичного факультету денної форми навчання та викладач дисципліни к.ю.н., доц. Доляновська І.М. відвідали Музей історії кримінально-виконавчої служби Міністерства юстиції України.

Студенти мали можливість ознайомитися з експозиціями, присвяченими різним етапам історії розвитку видів покарань починаючи з часів Київської Русі, системою установ виконання покарань за часів СРСР до створення незалежної держави України. Окрему увагу відвідувачів привернув зал музею, в якому демонструються вироби праці засуджених, предмети, які заборонені для користування у виправних установах. Окрема вдячність відповідальному працівнику Кримінально-виконавчої служби, директору Музею Литовченку Валерію Васильовичу.

Оновлено: Понеділок, 21 лютого 2022 16:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Екскурсія до Музею історії кримінально-виконавчої служби Міністерства юстиції України