Дискусійна панель «Медіаграмотність як дієвий запобіжник гібридним загрозам» — Університет «КРОК»

Дискусійна панель «Медіаграмотність як дієвий запобіжник гібридним загрозам»

21 лютого 2022 Новини та події

На виконання Указу Президента України №53/2022 щодо невідкладних заходів з консолідації українського суспільства та відзначення національного Дня єдності в Університеті «КРОК» та у Фаховому коледжі в рамках Місяця Студентського наукового товариства.

17 лютого 2022 року було проведено дискусійну панель «Медіаграмотність як дієвий запобіжник сучасним гібридним загрозам».

Модератор зустрічі – к.політ.наук, викладач з медіаграмотності Ірина Рибак.

До участі у дискусії долучились студенти та викладачі Університету «КРОК» та Коледжу, активісти Студентського наукового товариства.

Під час дискусії студентська молодь зауважила на значимості критичного мислення, громадянській свідомості та відповідальності, надала значної вагомості не лише медійній активності, а й побудові гармонійних міжособистісних стосунків, підтримці взаємної ціннісної солідарності та взаємоповаги, а також докладати максимальних зусиль для всебічного особистісного розвитку. І це ідеальна формула для формування й розвитку компетентностей медіаграмотності на сучасному етапі.

Оновлено: Понеділок, 21 лютого 2022 16:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Дискусійна панель «Медіаграмотність як дієвий запобіжник гібридним загрозам»