Вітаємо з успішним захистом Телліса С.О. — Університет «КРОК»

Вітаємо з успішним захистом Телліса С.О.

18 лютого 2022 Новини та події

18 лютого 2022 року в Університеті «КРОК» відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.130.004.

На засіданні було заслухано дисертаційне дослідження Телліса Сергія Олександровича на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 081 «Право». Тема дисертації: «Інститут президентства в Україні та в Угорщині: теоретико-правовий порівняльний аналіз». Науковий керівник: Ткач Дмитро Іванович, Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор політичних наук, професор, проректор з міжнародних зв’язків Університету економіки та права «КРОК».

Щиро вітаємо Сергія Олександровича з успішним захистом, зичимо наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!

Оновлено: П'ятниця, 18 лютого 2022 17:51

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з успішним захистом Телліса С.О.