16 вересня 2021 Новини та події

Традиційно на початку нового навчального року кафедра міжнародних економічних відносин бере участь у виставковій та екскурсійній діяльності Національного банку України.

16 вересня 2021 року студенти 1-2 курсів спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародні відносини» відвідали виставку «Музей гривні просто неба» організовану Національним банком до 25-річчя гривні у межах святкування 30 років Незалежності України.

Студенти дізналися цікаві факти з історії українських грошей, зокрема, як відроджувалася українська гривня, особливості технологічного процесу виготовлення банкнот та монет, познайомилися із новими банківськими технологіями, а також дізналися яку роль відіграє Національний банк України у реалізації державної політики в галузі грошового обігу, кредиту, зміцнення грошової одиниці України – гривні.

Оновлено: Четвер, 16 вересня 2021 16:55

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кафедра міжнародних економічних відносин бере участь у виставковій та екскурсійній діяльності Національного банку України