16 вересня 2021 Новини та події

15 вересня 2021 року професор кафедри управління проєктами і процесами Сергій Щербина взяв участь у презентації проєкту «Концепції стимулювання розвитку підприємництва на сільських територіях до 2030 року», запропонованого Асоціацією фермерів та приватних землевласників України.

Захід відбувався за підтримки Мінагрополітики, за участі Міністра, його заступників, представників профільних департаментів. На фото: зліва направо – Микола Стрижак, голова Асоціації фермерів і приватних землевласників, професор кафедри управління проєктами і процесами Сергій Щербина, Юрій Апалько, керівник Асоціація фермерів та приватних землевласників України, Світлана Павленко, представниця Клубу аграрного бізнесу.

Детальніше про освітню програму «Управління проєктами в агробізнесі» читайте за посиланням «Менеджмент — Університет «КРОК».

Оновлено: Четвер, 16 вересня 2021 16:08

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кафедра управління проєктами і процесами розширює горизонти співпраці з представниками агробізнесу