Project Session (презентація проєктів) – 2021 в Коледжі — Університет «КРОК»

Project Session (презентація проєктів) – 2021 в Коледжі

20 вересня 2021 Новини та події

15 вересня 2021 року в актовій залі Університету «КРОК» відбулась проєктна сесія для студентів Коледжу. Першокурсники могли детальніше познайомитись з ключовими молодіжними проєктами, які існують в нашому навчальному закладі та поспілкуватись з проєктними лідерами.

Серед презентованих напрямків, це: «Театр танцю Університету «КРОК» (спікер – керівниця проєкту Аліна Гольцева); вокальна студія «VOSK» (спікер – керівниця проєкту Валерія Маліхова); мистецька студія «Art-КЕПІТ» (спікер – керівниця проєкту Анастасія Ковальська); гурт гітаристів «Guitar band» (спікер – активіст гурту Данило Молянко) Студентське наукове товариство (спікер – заступниця голови СНТ Карина Селіверстова), Екологічний клуб однодумців «ЕКО ЛОТОС» (спікери – лідери проєкту – Ілля Науменко та Артем Порхун), Студентська рада Коледжу (презентовано лідерами СРК: голова – Георгій Гричик, заступниця голови – Валерія Замогильна-Грушевська; секретар – Катерина Золотова; керівник спортивного комітету – Тимофій Постоєнко; керівниця розважального комітету – Діана Салійчук; керівниця комітету зі студентських питань – Владислава Поливач; керівниця інформаційного комітету – Аліса Маринич; керівниця комітету з міжнародних проєктів – Єлизавета Табунова; керівниця культурного комітету – Марина Лазоренко (дистанційна участь); також презентовано нові ініціативами СРК – це клуб геймерів «KGB» та Школа медіа-контенту (спікер – керівник проєктів Олександр Куренков); Speaking Club «MoriArtTea», клуб настільних ігор (спікер – керівниця проєкту Анастасія Фесенко).

Зауважимо, під час проєктної сесії були представлені нові та досить масштабні проєктні ініціативи, зокрема ЕКО «ЛОТОС» презентував на молодіжний загал своє бачення екологічної колаборації в рамках реалізації проєкту ЄС Еразмус+ «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату»/ КЛІМАН.

Щиро вдячні нашим проєктним лідерам, які надихають своєю проактивною позицією, захоплюють визначними досягненнями та перемогами. Вельми вдячні всім учасникам Project Session – 2021 за долучення й дуже сподіваємось на плідну й цікаву співпрацю у новому навчальному році.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Проєктна сесія (презентація проєктів) для студентів Коледжу // 15.09.2021

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 19 січня 2022 16:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Project Session (презентація проєктів) – 2021 в Коледжі